EMOCINĖS SAVIJAUTOS BEI PSICHIKOS SVEIKATOS GERINIMAS PANAUDOJANT NEUROEDUKACINIUS METODUS

Trukmė: 2 – 3 val./galimos savaitgalio sesijos. Rekomenduotina tęstiniai  4, 6, 8, 12 užsiėmimų ciklai, kas savaitę vieną/ar du kartus tuo pačiu laiku.

Neuroedukacija tai kūrybinga savęs pažinimo priemonė, kurią sudaro piešimo/tapymo pratimai, vizualizacijos, meditacijos, kalbiniai kodai. Šie užsiėmimai nukreipti į žmogaus dvasinės, vaizduotės, minčių, emocijų ir jausmų, fizinio kūno sveikatos stiprinimą.

Neuroedukacija – viena iš neuromokslų sričių, siekianti atsakyti kaip ir kokiais metodais galima padėti žmogui keisti požiūrį, mąstymą ir elgseną. Kaip ir kiti neuromokslai, remiasi neurobiologo Giacomo Rizzolatti teorija apie veidrodinius neuronus ir naujausiais tyrimais apie tai, kad žmogaus psichika yra labili ir paslanki (M.Mendelė-Leliugienė, 2016). Metodai taikomi praktikoje nuo 2001 metų vykdant socialinius projektus ir dirbant su įvairiausiomis klientų grupėmis: gatvės vaikais, socialinės rizikos šeimomis (tėvai ir vaikai), įvairias smurto formas patyrusiais vaikais ir suaugusiais, benamiais, socialinį uždarumą turinčiais vaikais, hiperaktyviais vaikais.

Neturėdami tinkamai išugdytų socialinių gebėjimų, vaikai linkę save nuvertinti, turi adaptacijos sunkumų, turi suicidinių ketinimų. Sparčiai kylančios vaikų socialinės problemos patvirtinta vaikų socialinių ir emocinių gebėjimų ugdymo, jų asmeninių bendrųjų kompetencijų stiprinimo aktualumą. Norėdami padėti vaikams kaupti asmeninę kompetenciją, pirmiausia turime jiems padėti pažinti save, t.y. ugdyti vaikų emocinį ir dvasinį intelektą. Panaudojant neuroedukacijos metodus vaikai bei suaugę pagerins psichinę sveikatą, įgys bazinių, socialiai atsakingai asmenybei būdingų bruožų, sustiprins socialinius emocinius ir dvasinius gebėjimus.

Mokymai taip pat gali būti organizuojami adaptuojant pagal konkrečius užsakovo poreikius.

Esame mobilūs:

  • Galime pas jus atvykti su visomis kūrybai reikalingomis priemonėmis (dažai, pieštukai, teptukai, popierius, apsauginė plėvelė stalams uždengti ir kt.)
  • Nuroedukacijos sesijai reikia didelės ir erdvios patalpos.
  • Reikia didelio stalo/stalų, po kėdę kiekvienam dalyviui
  • Vienas užsiėmimas trunka 2 –3 val. pagal suderinimą
  • Galimas grupės skaičius nuo 8 iki 15 dalyvių
  • Rekomenduotina tęstiniai 4, 6, 8, 12 užsiėmimų ciklai, kas savaitę vieną/ar du kartus tuo pačiu laiku

 

Kontaktai

Jei turite daugiau klausimų dėl mokymų, konsultacijų, stovyklų organizavimo ar kitų klausimų rašykite mums, mielai pakonsultuosime ir padėsime:

Tel. +37068380858

Tel. +37060043623       

El. paštas: socialpartnershipcentre@gmail.com